Bestuur

E-mailadressen Vereniging:

Secretariaat@A-N-M.com
Evenementen@A-N-M.com
Penningmeester@A-N-M.com
​Ledenadministratie@A-N-M.com

Bij vragen over sponsoring & adverteren; Contact@A-N-M.com
Bij vragen over het clubblad ANM Magazine: Redactie@A-N-M.com


Bestuur

A. (Astrid) Beukers-Tazelaar Evenementen Coördinator
C.A.M. (Cees) Bos Voorzitter
R. (Ronneke) Kieboom Ledenadministratie en beheer website
R.G.A. (René) Leenders Penningmeester
M. (Marcel) Reimer Hoofdredacteur en vormgever ANM Magazine
P. (Peter) Schouten Secretaris | Vicevoorzitter

Onze sponsoren