Bestuur

E-mailadressen Vereniging:

Secretariaat@A-N-M.com
Evenementen@A-N-M.com
Penningmeester@A-N-M.com
​Ledenadministratie@A-N-M.com

Bij vragen over sponsoring & adverteren; Contact@A-N-M.com
Bij vragen over het clubblad ANM Magazine: Redactie@A-N-M.com


Bestuur

A. (Astrid) Beukers-Tazelaar Evenementen Coördinatie
E.A. (Eduard) de Blécourt Penningmeester
C.A.M. (Cees) Bos Voorzitter
R. (Ronneke) Kieboom Ledenadministratie en beheer website
M. (Marcel) Reimer Hoofdredacteur en vormgever ANM Magazine
P. (Peter) Schouten Secretaris

Voor een korte introductie van de bestuursleden kunt u op naam van het bestuurslid klikken of het bestuurslid opzoeken in de ledenlijst. De introductie en/of de ledenlijst is echter alleen toegankelijk als u bent ingelogd als lid. 

Onze sponsoren